EN UYGUN NAKLİYAT FİYATLARI

01

TEKLİF FORMU DOLDURUN

Fiyat Teklif formunu doldurun. En kısa süre içerisinde birçok firmadan fiyat teklifleri gelsin. Teklif süreci boyunca sizlere destek vermekteyiz...

02

FİRMA SEÇİN

Nakliyat firmalarının müşteri yorumlarını ve müşteri deneyimlerini inceleyerek belirlediğiniz firmadan özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz...

03

GÜVENLE TAŞININ

İstenakliyat.com üzerinden iletişime geçtiğiniz firma taşıma işleminizi gerçekleştirsin, siz memnuniyetinizi firma sayfasında yorum yazarak belirtin...

ÖNE ÇIKAN FİRMALAR

En çok teklif alan ve en uygun taşıma fiyatı veren firmalar.

Şirnak Evden Eve Nakliyat

ŞIRNAK EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık Firmaları Rehberi

Şırnak evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından güven çerçevesinde sunuluyor. Firmamız deneyimli kadrosuyla, kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu nedenle tüm taşımacılık işlemlerinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Şehir içi, şehirlerarası, uluslararası birçok bölgeye taşımacılık yapmaktadır.  Her türlü işlemi müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Sigortalı taşımacılık anlayışını benimseyerek, müşterilerinin tüm haklarını güvence altına almaktadır. Firmamız taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü zarar için sigortalı sözleşme imzalanmasını önemsemektedir. Tecrübeli çalışanları sayesinde taşımacılık işlemleri sorunsuz yürütülmektedir. Firmamız her taşıma öncesi gerekli güvenlik önlemlerini almaktadır. Firmamız uzun yıllardan beri en çok tercih edilen ve sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktadır.

Şırnak Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şırnak şehirlerarası evden eve nakliyat işlemleri firmamızın deneyimli kadrosu sayesinde sorunsuz gerçekleştirilmektedir Firmamızın hizmet verdiği alanlar şunlardır:

 1. Şehir içi
 2. Şehirlerarası
 3. Uluslararası

Birçok ilçeye, şehre ve ülkeye ulaşım sağlayan firmamız, geniş bir dolaşım ağına sahiptir. Firmamız ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı gibi hizmetleri sizlere ulaştırmaktadır. Bunun yanında parça eşya taşıma ve depolama hizmetleri de vermektedir. Firmamız güvenilir hizmet politikası benimsemektedir. Bu sayede işlemler sırasında doğabilecek her türlü zararı güvence altına almıştır. Bunun en büyük göstergesi olarak, sigortalı taşımacılık sistemine sahip olmasıdır. Bu sayede müşterilerinin hakları yasal yollardan güvence altına alınır.

Şırnak Evden Eve Nakliyat Yapanlar

Şırnak evden eve nakliyat yapanlar arasında firmamız olarak en çok tercih edilen konumda bulunmaktayız. Firmamız müşterilerinin olumlu görüşlerini önemsemekte ve bu doğrultuda çalışmalar yapmaktadır. Birçok alanda taşımacılık hizmeti vermekle birlikte, bu hizmet sırasında doğabilecek her türlü zararın önlenmesi için çeşitli önlemler almaktadır. Bunlardan en önemlisi sigortalı taşımacılık sözleşmesi düzenlenmesidir. Tecrübeli çalışanlarımız taşımacılık sırasında özen yükümlülüğünü atlamamaktadır. Firmamız birçok alanda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Yasal yollardan dolaşım yapabilmek için gerekli tüm yasal belgeleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede sorunsuz hizmeti, müşterilerinin ayağına getirme özelliğine sahiptir. Rakip firmaları arasında en hızlı hizmeti sorunsuz bir biçimde ulaştırmaktadır. Bu sayede sunduğu hizmetler karşılığında müşterilerinden her daim tam not almaktadır.

Şırnak Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şırnak evden eve nakliyat fiyatları firmamız tarafından en uygun şekilde sunulmaktadır. Firmamızın fiyatlandırma politikasında birçok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Fiyatlandırma süreci şu şekildedir:

 • Müşteriler firmamızın yetkili kişisine, iletişim numaramızdan ulaşarak almak istedikleri hizmeti kabaca anlatırlar. Yetkili kişi telefonda genel bir fiyat teklifi sunar. Bu fiyat bilgisi net değil, ortalamadır.
 • Ekspertiz incelemesi ile genel bir fiyat bilgisi sunulur.
 • Fiyat belirlenirken taşıma işlemine tabi tutulan eşyaların miktarı, cinsi ve harcanacak ambalaj miktarı hesaplanır.
 • Kullanılacak aracın teknik özellikleri ve mesafe bilgisi gön önünde bulundurularak yakıt miktarı hesaplanır.
 • İş gücü maliyeti hesaplanır.

Bu hesaplar doğrultusunda firmamız müşterilerine net bir fiyat bilgisi vermektedir. Fiyatlandırma sırasında hakkaniyet kurallarına uyulmaktadır.

Şırnak Eşya Depolama

Taşımacılık Firmaları Rehberi

Şırnak eşya depolama hizmetleri sayesinde, her türlü eşyanız firmamız tarafından güvenle saklanmaktadır. Birçok farklı adreste, farklı farklı depolarımız yer almaktadır. Müşterilerimiz diledikleri adreste eşyalarının depolanmasını talep edebilir. Depolamacılık sürecinde, standart taşımacılık prosedüründeki işlemler uygulanır. Eşya müşterinin adresinden teslim alınır. Ambalajlama aşamasında depolamaya elverişli ambalaj malzemeleri kullanılır. Bu sayede eşyanın korunaklı biçimde saklanması için önlem alınır. Depolama alanına getirilen eşyalar, özel bir yerleştirme planına tabi tutulur. Depolarımızın özellikleri şunlardır:

 • Dış etkenlere karşı korunaklı ve yalıtımlıdır.
 • Pandemi hijyen koşullarına uygun ve temizdir.
 • Sık aralıklarla dezenfekte edilmektedir.
 • Zarar görmeyecek bir yerleşim planına göre yerleşim yapılır.

Firmamız, sigortalı depolamacılık anlayışına uygun hizmet sunmaktadır. Depolama hizmetlerinden doğan ücretlendirmeler aylık olarak talep edilir.

Şırnak Parça Eşya Taşıma

Şırnak parça eşya taşıma ile firmamız parça eşyalarınızın güvenli yollardan taşınmasını sağlıyor. Firmamız çeşitli alanlarda çeşitli hizmetler vermektedir. Parça eşya taşımacılıkta sınırlı sayıdaki eşyalarınız taşınmaktadır. Standart ev taşımacılığı prosedüründe olduğu gibi eşyalarınız ambalajlanarak evinizden teslim alınır. Daha sonra taşıma yapılacak adrese iletilmek üzere yola çıkar. Parça eşya taşıma hizmetinde demonte-monte süreci yoktur. Bu sayede süreç hızlı işlemektedir. Müşterilerimiz daha ekonomik olması açısından dilerlerse kendileri ambalajlama sürecini üstlenebilirler. Firmamız her daim müşterileriyle güven ilişkisi kurmaktadır. Her işlem öncesi sigortalı taşımacılık sözleşmesi imzalamaktadır. Bu sayede doğabilecek her türlü zarar güvence altına alınır. Firmamız yasal taşımacılığı tecrübeli kadrosu sayesinde sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Şırnak İstanbul Evden Eve Nakliyat

Şırnak İstanbul evden eve nakliyat işlemi prosedürlere uygun olarak, bir düzen dahilinde işlemektedir. Ekip arkadaşlarımız tüm süreci büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. İlk aşamada ekspertiz incelemesi gerçekleşir. Bu aşamada çeşitli faktörler göz önüne alınarak fiyat araştırması yapılır. Daha sonra montelenmiş eşyalar demonte sürecinden geçer. Parçalarına ayrılan eşyalar tek tek ambalajlanır. Bu aşama eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için önemlidir. Çalışanlarımız bu noktada çeşitli tedbirler almaktadır. Daha sonra eşyalar şehirler arası nakliyeyi gerçekleştirecek araca yüklenmek üzere yola çıkar. İstenen adrese taşıma işlemi gerçekleştikten sonra, eşyalar yeniden kurulur ve monte edilir. Firmamız çalışanları, her bir aşamayı özenle ve büyük bir ilgiyle tamamlamaktadır.

Şırnak Asansörlü Evden Eve Taşıma

Taşımacılık Firmaları

Şırnak asansörlü evden eve taşıma hizmeti, asansöre sahip olmayan evlerden taşıma yapılabilmesi adına büyük kolaylık sağlamaktadır. Oturduğu binada asansörü olmayan, merdivenleri dar olan ve yüksek katlarda oturan kimseler asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanabilmektedir. Firmamız bu noktada, taşıma öncesi çeşitli incelemeler yapmaktadır. Bu incelemeler, asansör kurulumuna uygunluk açısından çevresel gözlemlerden meydana gelir. İncelemeler şu aşamalardan oluşmaktadır:

 1. Binanın dış cepheleri incelenir.
 2. Asansör kurulumu için uygun olan cephe tespit edilir.
 3. Belirlenen noktaya asansör kurulumu gerçekleşir.
 4. Uygun açıklıktan, asansör yardımıyla eşyalar nakliye aracına aktarılır.

Asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık kapsamında gerçekleştirilmektedir. Taşıma esnasında doğabilecek her türlü zarar, hukuki yollardan güvence altına alınmaktadır.

Şırnak Temiz Ev Taşıma Firmaları

Taşımacılık Firmaları

Şırnak temiz ev taşıma firmaları arasında firmamız en güvenilir işletmelerden birisidir. Her türlü yurtiçi ve yurtdışı taşıma işlemlerini yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir. Taşıma öncesinde ve taşıma sırasında aldığı önlemler sayesinde eşyalara hasar verilmesini önlemektedir. Deneyim sahibi kadrosu, sorumluluk bilincine sahip çalışanlardan oluşmaktadır. Firmamız yasal taşımacılık yapabilme belgesi olan SCR3 belgesini bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede güven ilişkisi içerisinde hizmet vermektedir. Firmamız gerek çalışanları, gerekse yasal prosedürleri eksiksiz tamamlaması ile temiz, şeffaf, dürüst bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak belirlemiştir. Tüm işlemleri sigortalı taşımacılık kapsamında gerçekleştirmektedir. Bu sayede olası hak kayıpları önceden önlenmiş bulunmaktadır.

Şırnak Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şırnak evden eve nakliyat hizmetleri sırasında tecrübeli çalışanlarımız birçok güvenlik tedbiri almaktadır. Taşıma öncesinde demonte ve ambalajlama süreci oldukça önemlidir. Bu aşamada eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirilir. Demonte ve ambalajlama şekilleri şunlardır:

 • Koltuklarınız eğer mümkünse başlıklarından ayrılıp, çift korumalı naylonlarla ambalajlanır.
 • Elektronik eşyalarınız balonlu naylonlar yardımıyla ambalajlanır.
 • Mobilyalarınızın köşeleri, taşıma sırasında meydana gelebilecek çarpma, sürtünme gibi hasarlara karşı köşe korumalıklarla kaplanır.
 • Baza, karyola, giysi dolabı gibi yatak odası eşyaları demonte edilerek her parçası ayrı ambalajlanarak taşınır.
 • Televizyon ve masaüstü ekranlar streç atma işleminin ardından kartonlanır. Ambalaj battaniyeleri yardımıyla araca taşınır.

Çalışanlarımız taşıma işlemini büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Taşıma sırasında doğabilecek her türlü zarar, sigortacılık kapsamındadır.

Şırnak Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Şırnak uluslararası evden eve nakliyat ile sınır ötesi taşımacılık işlemleriniz güvenle gerçekleştiriliyor. Firmamız çok geniş bir dolaşım ağına sahip olması nedeniyle birçok yurt dışı ülkesine gönderim yapıyor. Firmamız, yasal taşımacılık için gerekli tüm dolaşım belgelerine sahiptir. Bunlardan en önemlisi SCR3 belgesidir. Bu belgeler sayesinde sınır ötesi taşımacılık, legal ve hukuka uygun bir çerçevede gerçekleştirilmektedir. Bu şeffaflık ve dürüstlük neticesinde, gümrük işlemleri çok hızlı gerçekleştirilmektedir. Firmamız yurtdışında birçok adrese gönderim sağlamaktadır. Yasal taşımacılığı sınır içi ve sınır ötesi şekilde gerçekleştirmektedir. Ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma, fuar alanı taşıma gibi birçok dalda hizmet verilmektedir. Firmamız, taşımacılığın her aşamasını özenle gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Şırnak Eşya Depolama

Şırnak eşya depolama ile eşyalarınız güvenlikli depolarımızda güvenle saklanmaktadır. Firmamız sigortalı depolamacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Eşyalarınız standart ev taşımacılığında olduğu gibi evinizden teslim alınır. Bu aşamada eşyalarınız depolamaya uygun biçimde özenle ambalajlanır. Daha sonra korunaklı depolarımıza getirilir. Bu aşamada eşyalarınızın dizilimi ve yerleşimi özel olarak yapılmaktadır. Depolarımız sıcak ve soğuğa karşı yalıtımlıdır. Bu sayede eşyalarınız dış etkenlere karşı korunur. Pandemi hijyen şartları gereği, depolarımız sık sık dezenfekte edilmektedir. Birçok adreste, farklı bölgelerde depolama alanlarımız mevcuttur. Firmamız eşyalarınız için korunaklı ve güvenli bir depo alanı tesis etmektedir. Gereken tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Depolama hizmetleri için gereken ödemeler aylık olarak talep edilmektedir.

Şırnak Ev Taşıma

Şırnak ev taşıma işlemleriniz, firmamız tarafından şeffaflık ve dürüstlük kuralı çerçevesinde gerçekleştiriliyor. Ekspertiz uzmanlarımız, taşıma öncesinde envanter listeli yaparak tüm süreci yakından takip ediyor. Ayrıca maliyet hesaplandırmaları için detaylı bir araştırma yapılıyor. Firmamız faaliyetlerini sigortalı taşımacılık çerçevesinde yürütmektedir. Her zaman olumlu dönüşler alan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemektedir.

DİĞER ŞEHİRLER