EN UYGUN NAKLİYAT FİYATLARI

01

TEKLİF FORMU DOLDURUN

Fiyat Teklif formunu doldurun. En kısa süre içerisinde birçok firmadan fiyat teklifleri gelsin. Teklif süreci boyunca sizlere destek vermekteyiz...

02

FİRMA SEÇİN

Nakliyat firmalarının müşteri yorumlarını ve müşteri deneyimlerini inceleyerek belirlediğiniz firmadan özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz...

03

GÜVENLE TAŞININ

İstenakliyat.com üzerinden iletişime geçtiğiniz firma taşıma işleminizi gerçekleştirsin, siz memnuniyetinizi firma sayfasında yorum yazarak belirtin...

ÖNE ÇIKAN FİRMALAR

En çok teklif alan ve en uygun taşıma fiyatı veren firmalar.

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Ev Ofis Taşıma

TEKİRDAĞ EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık Firmaları Rehberi

Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetlerini firmamız müşteri talepleri doğrultusunda değerlendirip sunmaktadır. En iyi hizmeti en uygun fiyatlarla veren firmamız, her zaman tercih edilmektedir. Güvenilir ve dürüst hizmet standartlarına uygun hareket etmekte de müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Tecrübeli çalışan kadrosu sayesinde her işlem öncesinde geniş güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu sayede taşıma işlemleri, zararsız ve hasarsız yürütülmektedir. Firmamız sigortalı taşımacılık anlayışıyla hareket etmektedir. Her işlem öncesi müşteri-firma arasında sigortalı taşımacılık sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu sayede tüm taşımacılık işlemleriniz güven çerçevesi içerisinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız dürüstlük ve kalite ilkesiyle hareket ediyor ve tüm taşıma işlemlerini bu doğrultuda gerçekleştiriyor. Bu sayede firmamız, müşterilerinden daima iyi dönüşler alıyor.

Tekirdağ Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri deneyimli kadromuz sayesinde yürütülmektedir. Firmamız şehir içi, şehirler arası ve uluslararası birçok alanda taşıma hizmeti vermektedir. Şehirlerarası taşıma işlemleriniz en güvenli ve hızlı yoldan yapılmaktadır. Firmamız ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, eşya depolama ve fuar alanı taşımacılığı gibi birçok dalda hizmet sunmaktadır. Çok geniş bir ulaşım ağına sahip olmakla birlikte, yasal yollardan taşıma yapmaktadır. Firmamız nakliye işlemleri için gerekli tüm dolaşım belgelerine de sahiptir. Eşyalarınızı evinizden alırken öncesinde geniş birçok güvenlik tedbiri alınır. Bu sayede doğabilecek herhangi bir hasar kontrol altına alınmış olur. Firmamız her işlem öncesi sigortalı taşımacılık sözleşmesi imzalamaktadır.

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Yapanlar

Tekirdağ evden eve nakliyat yapanlar arasında firmamız öncü konumda yer alıyor. Bu nedenle tüm taşımacılık işlemleriniz memnuniyet çerçevesinde gerçekleştiriliyor. Firmamız çalışanları her işini özenle ve sorumluluk bilinciyle gerçekleştiriyor. Bu da her daim müşteri memnuniyetini garanti altına alıyor. Firmamız şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası alanda taşıma hizmeti vermektedir. SCR3 belgesine sahip olan firmamız uluslararası taşımacılığı legal kapsamda gerçekleştirmektedir. Bu nedenle gümrük işlemleri kısa sürede kolaylıkla halledilmektedir. Firmamız çalışanları her işleminde özen sorumluluğuna uygun hareket etmektedir. Müşterilerimizden olumlu dönüşler almak firmamızın yegane amacıdır. Firmamız her işlemden önce sigortalı taşımacılık sözleşmesi imzalamaktadır. Bu sayede müşterilerinin haklarını yasal yollardan teminat altına almaktadır.

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık Firmaları Rehberi

Tekirdağ evden eve nakliyat fiyatları firmamızın kalite standartları çerçevesinde belirlenmektedir. Firmamız kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Fiyatlandırma yapılırken birçok faktör dikkate alınır. Bunlardan ilki aşıma yapılacak mesafedir. Taşıma işleminin şehiriçi mi, şehirlerarası mı yoksa uluslararası mı olacağı belirlenir. Mesafe bilgisi hesaplanır. Daha sonra taşıma aracının teknik özellikleri dikkate alınır. Ardından taşıma mesafesinde aracın yakacağı yakıt miktarı ve fiyatı hesaplanır.  Paketleme işlemi, eşyaların hasarsız biçimde taşınması için çok önemlidir. Bu nedenle fiyatlandırmada taşıma sırasında harcanacak ambalaj miktarı ve cinsi belirlenir. Harcanan iş gücünün maliyeti de hesaba katılır. Asansörlü taşımacılık söz konusuysa farklı fiyatlandırma politikası izlenir. Fiyatlandırmayı uzman ekspertiz ekiplerimiz detaylı araştırmalar sonucu gerçekleştirmektedir.

Tekirdağ Eşya Depolama

Tekirdağ eşya depolama hizmetleri, firmamızın sunduğu birçok hizmetten biridir. Depolama hizmetlerinde standart ev taşımacılığında olduğu gibi klasik aşamalar gerçekleştirilir. Eşyalarınız korunaklı biçimde ambalajlanarak teslim alınır. Bu sayede taşıma ve depolama esnasında doğacak zararlar engellenir. Çeşitli adreslerde birçok depolarımız mevcuttur. Müşterilerimiz diledikleri adreste depolama hizmeti alabilmektedirler. Depolama alanlarımızın özellikleri şunlardır:

 1. Yalıtımlı ve dış etkenlere karşı korunaklıdır.
 2. Sıklıkla temizlenip dezenfekte edilerek pandemi hijyen koşulları sağlanmaktadır.
 3. Eşyaların dizilişi ve yerleştirilmesi özel olarak gerçekleştirilir.
 4. Güvenlikli, korunaklı ve sıcak-soğuk gibi durumlara karşı yalıtımı yapılmıştır.

Depolamacılık hizmetlerinden doğan ödemeler aylık olarak talep edilmektedir. Diğer faaliyetlerimizde olduğu gibi depolama hizmetlerimiz de sigortalı işlemlere dahildir.

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma

Taşımacılık Firmaları

Tekirdağ parça eşya taşıma işlemlerinde sınırlı sayıdaki eşyanın taşınması gerçekleştirilir. Diğer taşıma işlemlerinden farkı daha az sayıda eşya taşınmasıdır. Ayrıca parça eşya taşıma, daha ekonomik bir işlemdir. Taşımacılık sırasında maliyeti daha aza indirgemek isteyen müşterilerimiz kendi ambalajlama aşamalarını üstlenebilmektedir. Firmamız taşıma sırasında eşyaların hasar almamasına önem vermektedir. Bu nedenle ambalajlama aşamasına önem vermektedir. Parça eşya taşımacılığı hizmeti sırasında demonte-monte işlemleri yoktur. Bu nedenle daha hızlı bir taşıma gerçekleştirilir. Parça eşya taşımacılığı şu alanlarda hizmet vermektedir:

 • Şehir içi birçok adresten dilediğiniz adrese parça eşya taşıma işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.
 • Şehirlerarası parça eşya taşıma işlemleriniz geniş dolaşım ağına sahip firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tekirdağ İstanbul Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ İstanbul evden eve nakliyat şehirler arası olarak firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Şehirler arası taşımacılıkta birçok nakliyat süreç aşaması bulunmaktadır. Bu aşamalar şunlardır:

 1. Ekspertiz incelemesi ile envanter listesi tutulur ve fiyat bilgisi sunulur.
 2. Taşınacak eşyaların daha kolay taşınma işlemine tabi tutulması için demonte işlemi gerçekleştirilir.
 3. Taşıma sırasında doğacak hasarların, kırıkların ve ezilmelerin engellenmesi için ambalajlama ve paketleme süreci gerçekleştirilir.
 4. Uygun araç yardımıyla eşya taşınır.
 5. Şehirler  arası taşımacılık işlemi gerçekleştirilir.
 6. Yeni adrese taşınan eşyalar ambalajlarından sıyrılır. Daha sonra yeniden monte edilir.

Firmamız sigortalı taşımacılık anlayışıyla hizmet sunmaktadır.  Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamakta ve haklarını korumaktadır.

Tekirdağ Asansörlü Evden Eve Taşıma

Tekirdağ asansörlü evden eve taşıma hizmetimiz, asansörü olmayan evlerden taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Dar merdivenler ve yüksek katlar taşıma işlemi için çoğu kez sorun yaratmaktadır. Bunlar hareket alanını kısıtlamakta ve taşınmayı zorlaştırmaktadır. Bu gibi durumlarda firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Asansörlü taşımacılığın süreç aşamaları şöyledir:

 1. Asansör kurulumu için çevresel incelemeler yapılır. Binanın dış cepheleri incelenir.
 2. Uygun bulunan yere asansör kurulur.
 3. Taşımacılık için tercih edilen cephenin uygun açıklığından eşyalar taşınır ve araca yüklenir.

Asansörlü taşıma,  sigortalı taşımacılık kapsamındadır. Müşterilerimizin eşyalarının hasar almadan taşınabilmesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Bu sayede güvenlikli bir taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Videolu ve görsel içerikli bilgilendirmelere sitemizden ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tekirdağ Temiz Ev Taşıma Firmaları

Taşımacılık Firmaları

Tekirdağ temiz ev taşıma firmaları arasında firmamız temiz hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Son derece sağlam güvenlik önlemleri sayesinde taşıma işlemleriniz sorunsuz gerçekleştirilmektedir. Firmamız şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası taşımacılık hizmeti vermektedir. Tüm işlemlerini güven ilişkisi çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Bunun en büyük göstergesi sigortalı taşımacılık anlayışıyla hizmet verilmesidir. Ayrıca firmamız yasal dolaşım yapabilme belgesi olan SCR3 belgesine sahiptir. Diğer tüm yasal dolaşım yapabilme belgelerine de sahiptir. Taşıma işlemlerini legal çerçevede gerçekleştirmektedir. Bu sayede uluslararası taşımacılıkta gümrük işlemleri kısa sürede hallolmaktadır. Firmamız tarafından birçok farklı yurt dışı adresine taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Firmamız sigortalı taşıma sözleşmesi imzalayarak çeşitli hizmetleri güvenli yollardan sizlere ulaştırmaktadır.

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetleri sırasında gerekli tüm güvenlik önlemleri ekiplerimiz tarafından alınmaktadır. Taşıma öncesi eşyalarınız tek tek demonte edilip her bir parçası özel ambalajlar yardımıyla ambalajlanmaktadır. Koltuk takımlarınızın başlıkları özenle sökülüp naylonlarla korunaklı hale getirilir. Televizyon gibi elektronik eşyalar çift taraflı korumalı naylonlara sarılır. Yatak odası eşyaları demonte edilip özel olarak ambalajlanır. Hassas ekranlı eşyalar streçlenip kartonlanır. Daha sonra ambalaj battaniyeleri aracılığıyla araca taşınır. Buzdolabı ve diğer mutfak eşyaları tek tek paketlenir. Köşeleri zedelenebilen mobilya tarzı eşyalar köşe koruma ambalajlarıyla kaplanır. Firmamız çalışanları ambalajlama noktasında büyük özen göstermektedir. Eşyaların kırılıp ezilmeden taşınması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Tekirdağ Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ uluslararası evden eve nakliyat hizmetleriniz legal kapsamda firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda çok sayıda yurt dışı ülkesine taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemler sırasında tüm yasal güvenlik önlemleri alınır. Firmamız sınır ötesi taşımacılığı legal koşullarda gerçekleştirmektedir. Bu sayede gümrük işlemleri en hızlı şekilde sonlanır. Başta SCR3 belgesi olmak üzere yasal olarak taşıma yapabilmeyi olanaklı hale getiren tüm belgeler mevcuttur. Bu sayede en güvenilir uluslararası taşımacılık işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız şehir içi, şehirler arası ve uluslararası alanda taşıma hizmetini güvenli yollardan sunmaktadır. Ofis taşımacılığı, fuar alanı taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, eşya depolama gibi çeşitli alandaki hizmetler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız uluslararası taşımacılıkta da sigortalı taşımacılık anlayışını benimsemektedir.

Tekirdağ Eşya Depolama

Tekirdağ eşya depolama hizmetlerinde eşyalarınız korunaklı depolarımızda güvenle saklanmaktadır. Depolama alanlarımız birçok adreste farklı noktalarda bulunmaktadır. Eşyalarınız depolarımızda güvenlik önlemleri altında depo edilmektedir. Depolama hizmetinde, eşyalar evinizden ambalajlanarak teslim alınıp depolarımıza getirilir. Özel bir dizilim ve yerleşim planına tabi tutulur. Depolarımız pandemi hijyen koşullarına uygundur. Düzenli aralıklarla temizlenmektedir. Ayrıca dış etkenlere karşı yalıtımlıdır. Bu sayede eşyalarınız hasarlara karşı korunmaktadır. Depolamacılık hizmetinden kaynaklanan ödemeler aylık talep edilmektedir. Firmamız, eşyalarınızı bir emanet gözüyle görmekte ve bu ölçüde geniş güvenlik önlemleriyle korumaktadır. Depolama öncesi çeşitli ambalajlama aşamaları gerçekleştirilerek, daha güvenlikli bir depolama hizmeti verilmektedir.

Tekirdağ Ev Taşıma

Tekirdağ ev taşıma işlemleriniz, firmamız deneyimli çalışanları tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Tecrübeli ekspertiz ekiplerimiz, taşıma öncesinde envanter listesi yaparak her eşyanın durumunu takip altına alır. Ayrıca fiyatlandırma işlemleri uzman ekspertiz çalışanları tarafından hakkaniyetle gerçekleştirilir. Fiyatlandırmada sigorta maliyetleri, iş gücü, araç bilgisi dikkate alınır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Bu nedenle sigortalı taşımacılık anlayışını benimsemektedir.

DİĞER ŞEHİRLER