EN UYGUN NAKLİYAT FİYATLARI

01

TEKLİF FORMU DOLDURUN

Fiyat Teklif formunu doldurun. En kısa süre içerisinde birçok firmadan fiyat teklifleri gelsin. Teklif süreci boyunca sizlere destek vermekteyiz...

02

FİRMA SEÇİN

Nakliyat firmalarının müşteri yorumlarını ve müşteri deneyimlerini inceleyerek belirlediğiniz firmadan özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz...

03

GÜVENLE TAŞININ

İstenakliyat.com üzerinden iletişime geçtiğiniz firma taşıma işleminizi gerçekleştirsin, siz memnuniyetinizi firma sayfasında yorum yazarak belirtin...

ÖNE ÇIKAN FİRMALAR

En çok teklif alan ve en uygun taşıma fiyatı veren firmalar.

Samsun Evden Eve NAKLİYAT

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık Firmaları Rehberi

Samsun evden eve nakliyat alanında hizmet vermekte olan firmamız, tecrübeli kadrosuyla her türlü eşya taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Güven ilkesi çerçevesinde birçok farklı noktaya taşımacılık faaliyeti gerçekleştiriyor. Sigortalı taşımacılık anlayışıyla hizmet sunan firmamız, her türlü hak kaybına karşı en üst düzeyde güvenlik önlemini alıyor. Tüm eşya taşıma işlemleri öncesinde sigortalı sözleşme imzalanıyor. İşini dikkate alan deneyimli işçi kadrosuyla, hiçbir mağduriyetin yaşanmasına izin vermeden taşımacılık faaliyeti gerçekleştiriliyor. Firmamızın en güvenilir taşıma firmaları arasında yerini alması da buradan geliyor. Uzun yıllardan beri kaliteli hizmeti güven ilişkisi içerisinde sunan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Samsun Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Samsun şehirlerarası evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiren firmamız, geniş bir şehirlerarası ulaşım ağına sahiptir. Firmamız uluslararası, şehirlerarası ve şehir içi hizmet olanağını sizlere sunuyor. Parça eşya taşımacılık, fuar alanı taşımacılık, ofis taşımacılığı, eşya depolama gibi hizmetleri müşterilerinin talepleri doğrultusunda uzman kadrosu aracılığıyla gerçekleştiriyor. Firmamız her işlem öncesi sigortalı sözleşme imzalayarak gereken tüm hizmetleri karşılıklı güven ilişkisi içerisinde ulaştırmaktadır. Şehirlerarası taşımacılık yanında aynı zamanda birçok yurt dışı ülkesine de yasallık çerçevesinde gönderim yapılıyor. Firmamız, yasal taşımacılık yapabilme belgesi olan  SCR3 belgesine sahiptir. Aynı zamanda diğer dolaşım belgelerini de bünyesinde barındırmaktadır. Böylece gümrük işlemlerini de kısa sürede yürüterek en güvenilir ve hızlı taşıma işlemini sizlere ulaştırmaktadır.

Samsun Evden Eve Nakliyat Yapanlar

Samsun evden eve nakliyat yapanlar arasında en çok tercih edilenler arasında firmamız yer almaktadır. Müşterilerinin talep ettiği birçok taşıma işlemini büyük titizlikle gerçekleştiriyor. Sigortalı taşımacılık anlayışı nedeniyle işlem öncesi sigortalı taşımacılık sözleşmesi imzalanıyor. Bu sayede müşterilerimizin hakları garanti altına alınmış oluyor. Şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası alanda taşıma hizmeti sunuyor. Gerekli tüm dolaşım belgelerine sahip olan firmamız, sınır içi ve sınır dışı taşımacılık hizmetlerini legal kapsamda sunmaktadır. Yurtdışı taşımacılığı için gerekli olan SCR3 belgesi sayesinde gümrük işlemleri en kısa sürede halledilmektedir. Böylece firmamız, en hızlı hizmeti güvenilirlikle buluşturup sizlere ulaştırmaktadır.

Samsun Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Samsun evden eve nakliyat fiyatları ile firmamız en iyi hizmet en uygun fiyat politikasını benimsemektedir. Talep edilen hizmete göre fiyatlandırma noktasında iletişim numaramız sayesinde ulaşabileceğiniz firmamız yetkilileri genel bir fiyat teklifi sunuyor. Sonrasında ekpertiz incelemesi yapılıp gerekli bilgi akışı sayesinde net fiyat bilgilendirmesi yapılıyor. Bu fiyatlandırma sırasında dikkate alınan faktör şunlardır:

 • Taşıma aracının yakıt tüketimi dikkate alınır.
 • Eşya oranında kullanılacak mbalaj malzemelerinin miktarı hesaplanır.
 • Tercih edilen aracın teknik özelliklerine bakılır.
 • Şehirlerarası veya şehir içi taşımacılık olma durumuna göre mesafe bilgisi hesaplanır.
 • Harcanan iş gücü maliyeti hesaba katılır.
 • Standart ev taşımacılığı veya asansörlü taşıma ayrımı yapılarak detaylı bir fiyat bilgilendirmesi yapılır.

Samsun Eşya Depolama

Taşımacılık Firmaları Rehberi

Samsun eşya depolama hizmeti sunan firmamız sayesinde eşyalarınız güvenle depolarımızda saklanmaktadır. Bu aşamada öncelikle taşıması yapılacak eşyaların özellikleri belirlenir. Standart taşımacılık prosedüründe yer alan çeşitli ambalajlama işlemlerinden geçirilir. Böylece eşyalarınız depo alanına taşınma ve depolamaya hazır hale getirilir. Eşya depolama hizmetimiz kapsamında çeşitli adreste birçok depolama alanı bulunuyor. Bu depolama alanları dış etkenlere karşı yalıtımlı, korunaklı ve temizdir. Ayrıca pandemi hijyen koşulları da sağlanmaktadır. Bu noktada eşyalarınızın dizilimi ve yerleşimi büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştirilmektedir. Sigortalı depolamacılık anlayışıyla hizmet verilmekte olup, eşyalarınızın güvenliği sözleşmeyle güvence altına alınmaktadır. Depolamacılık hizmeti karşılığında ödemeler aylık olarak talep edilmektedir.

Samsun Parça Eşya Taşıma

Samsun parça eşya taşıma alanında firmamız parça eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktadır. Bu yolla sınırlı sayıdaki eşyalara taşıma hizmeti veriliyor. Standart ev taşıma işlemine göre daha az sayıda eşyanın taşınması sayesinde daha ekonomik olma özelliğine sahip. Taşıma işleminden önce parça eşya ambalajlanarak dış etkenlere karşı korunaklı hale getiriliyor. Müşteriler diledikleri takdirde ambalajlama işlemini kendileri üstlenerek taşımacılık işlemini daha ekonomik hale getirebiliyorlar. Aynı zamanda parça eşya taşımacılığında monte ve demonte işlemleri olmayıp, daha hızlı bir süreç içerisinde taşıma gerçekleşiyor. Şehir içi veya şehirlerarası parça taşıma hizmeti firmamız tarafından sunuluyor. Bu sayede firmamız şehir içi veya şehirlerarası birçok ile parça eşya iletme işlemini ekonomik ve güvenli yollardan gerçekleştiriyor.

Samsun İstanbul Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık Firmaları

Samsun İstanbul evden eve nakliyat ile şehirler arası nakliye işlemleriniz güvenli taşımacılık anlayışıyla gerçekleştiriliyor. Taşımacılık süreci 6 ana aşamada gerçekleştiriliyor:

 1. Öncelikle ekspertiz incelemesi yapılarak taşınacak eşyaların cinsi, miktarı belirlenip fiyat araştırması yapılıyor. Ardından planlama yapılarak taşımacılık işlemi başlıyor
 2. Tek parça halinde taşınamayacak eşyaların demonte ve monte işlemleri gerçekleştiriliyor.
 3. Ambalajlama ve paketleme süreci ile taşınacak eşyaların cinsi ve hasar alabilirlik oranına göre uygun ambalajlarla korunması sağlanıyor
 4. Eşyalar şehirlerarası taşımacılığı sağlayacak ana araca ulaştırılmak üzere, aracılık görevi görecek olan araca yükleniyor.
 5. Eşyalar istenen adrese taşınıyor.
 6. Demonte edilerek taşınan eşyalar ambalajlarından ayrılarak yeniden monteleme işlemine tabi tutuluyor.

Samsun Asansörlü Evden Eve Taşıma

Samsun asansörlü evden eve taşıma hizmetini deneyimli kadromuz ve ekipmanlarımızla müşterilerimize sunmaktayız. Yüksek katlı binalardaki dairelerden taşımanın zor olması, asansörü olmayan binalarda ve dar merdivenlerden dolayı taşımanın güçleştiği durumlarda asansörlü taşıma hizmetimiz devreye girmektedir. Yetkililer tarafından detaylı bir inceleme yapılması gerekmektedir. Asansörlü taşımacılıkta öncelikle dış cephe incelemesi yapılır. Asansör kurulumu için en uygun nokta belirlenir. Daha sonra bu noktaya asansör kurulur. Tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra, uygun açıklıktan eşyaların taşınması sağlanır. Asansörlü taşıma hizmetimiz sigortalı taşımacılık kapsamındadır. Bu sayede eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Sitemizde asansörlü taşımacılık kapsamında videolu ve görsel bilgilendirme içeriklerine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Samsun Temiz Ev Taşıma Firmaları

Samsun temiz ev taşıma firmaları içerisinde güvenilirliği ilke edinenler arasında firmamız da yer almaktadır. Firmamız sigortalı taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Taşıma işlemi öncesinde sigortalı sözleşme imzalanarak mal ve  hak kayıplarının ihlal edilmesinin önüne geçilmektedir. Aynı zamanda firmamız yalnızca şehir içi ve şehirlerarası değil uluslararası alanda da güvenli taşımacılık hizmeti sunuyor. Birçok yurt dışı ülkesine taşımacılık yapılıyor. Parça eşya taşımacılığı yanında ofis taşımacılığı, fuar alanı taşımacılığı ve eşya depolama alanında da çeşitli hizmetler sunuluyor. Firmamız taşımacılık için gerekli tüm belgeleri bünyesinde barındırarak, yasal yollardan hızlı şekilde hizmet veriyor. Aynı zamanda SCR3 belgesine de sahip olan firmamız, gümrük işlemlerini en hızlı şekilde yürütüyor.

Samsun Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Taşımacılık Firmaları

Samsun evden eve nakliyat hizmetleri sırasında eşyalarınız özenle demonte edilip her bir parçası ayrı ayrı ambalajlanıyor.

 • Demonte işleminde koltuk takımları uzman ekibimiz tarafından parçalarına ayrılıp çift taraflı korumalı naylon ile sarılır.
 • TV ünitesi, elektronik eşyalar balonlu naylonlar kullanılarak ambalajlanır.
 • Televizyon ve masaüstü ekranlar kartonla sarılıp, streçlenerek ambalaj battaniyeleri ile hasarlara karşı güvenlikli hale getirilir.
 • Buzdolabı ve diğer mutfak eşyaları gerektiği takdirde parçalarına ayrılarak tek tek ambalajlanır ve özenli şekilde paketlenir.
 • Yemek masası, konsol ve vitrinler dikkatli şekilde sökülerek herbir parçası özenle ambalajlanır. Köşelerinden hasar almaması için köşe koruma ambalajları kullanılır.
 • Yatak odası baza veya karyolası, elbise dolapları ve komodinler parçalarına ayrılarak korumalı naylonlara sarılır.

Samsun Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Samsun uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasında, güvenilirliğe önem veren firmalar arasında ön sırada yer almaktayız. Uluslararası taşımacılık işlemleri büyük bir sorumluluk ve güven ilişkisi gerektirmektedir. Firmamız uluslararası dolaşım için gerekli tüm belgeleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede müşterilerine legallik çerçevesinde hizmet ulaştırmaktadır. SCR3 belgesine sahip firmamız en yasal yolları tercih ederek, müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Büyük bir yurtdışı dolaşım ağına sahip olmakla birlikte, birçok yurt dışı ülkesine gönderim yapılmaktadır. İşlemlerimizdeki şeffaflık ve yasallık ilkesi,  gümrük işlemlerinin en kısa sürede halledilmesine imkan vermektedir. Müşteri memnuniyetini görev edinen firmamız, hukuki güvenliğinizi sağlama esasına dayalı işlem yapmaktadır. Bu sayede doğabilecek her türlü zararı önceden engelleyerek ve malınızı güvence altına alarak nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Samsun Eşya Depolama

Samsun eşya depolama ile firmamız tarafından birçok farklı adreste, birçok farklı özelliğe sahip depolama alanında hizmet sunuluyor. Depolama alanlarımız her zaman temiz, korunaklı olup eşyalarınızı soğuk ve sıcağın çeşitli etkilerinden korumaktadır. Ayrıca depolanmasını istediğiniz eşyanızın cinsine göre en uygun ambalajlama işlemi yapılarak hasar alması önlenmektedir. Depolama hizmeti talebiniz doğrultusunda eşyalarınız öncelikle standart taşımacılık prosedüründe olduğu gibi çeşitli ambalajlama sürecinden geçirilir. Böylece zarara karşı korunaklı hale getirilir. Daha sonra pandemi hijyen koşullarına uygun depolama alanımıza getirilerek uygun dizme ve yerleştirme işlemi yapılır. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi sigortalı depolama anlayışıyla hizmet verilmektedir. İşlem öncesi depolama sözleşmesi imzalanarak doğabilecek her türlü zarar güvence altına alınır. Depolama hizmetleri karşılığında ödemeler aylık olarak talep edilmektedir.

Samsun Ev Taşıma

Samsun ev taşıma işlemlerinizi büyük titizlikle gerçekleştiren firmamız müşteri memnuniyeti misyonunu benimsemektedir. Ekspertiz incelemeleri ile taşıma, ambalajlama ve sigorta bedelleri hesaplanarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu aşamada firmamız kaliteli hizmet, uygun fiyat mottosuyla hareket etmektedir. Deneyimli ve uzman kadrosuyla en doğru hizmeti sizlere ulaştırıyor. Aynı zamanda güvenilirliği ilke edinerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyor.

DİĞER ŞEHİRLER