EN UYGUN NAKLİYAT FİYATLARI

01

TEKLİF FORMU DOLDURUN

Fiyat Teklif formunu doldurun. En kısa süre içerisinde birçok firmadan fiyat teklifleri gelsin. Teklif süreci boyunca sizlere destek vermekteyiz...

02

FİRMA SEÇİN

Nakliyat firmalarının müşteri yorumlarını ve müşteri deneyimlerini inceleyerek belirlediğiniz firmadan özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz...

03

GÜVENLE TAŞININ

İstenakliyat.com üzerinden iletişime geçtiğiniz firma taşıma işleminizi gerçekleştirsin, siz memnuniyetinizi firma sayfasında yorum yazarak belirtin...

ÖNE ÇIKAN FİRMALAR

En çok teklif alan ve en uygun taşıma fiyatı veren firmalar.

Trabzon Evden Eve Nakliyat Şirketleri

TRABZON EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık Firmaları

Trabzon evden eve nakliyat firmamız tarafından verilen hizmetler arasında bulunmaktadır. Firmamız, tecrübeli kadrosu ile güvenli yollardan tüm taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Sigortalı sözleşme her işlem öncesi imzalanarak tüm haklar korunmaktadır. Firmamız yasallık ilkesine çok önem vermektedir. Bu nedenle sigortalı taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Firmamızın çalışanları işine gerekli özeni gösteren, anlayışlı ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

 Müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen firmamız, mal güvenliğinizi ve her türlü yasal hakkını koruyarak hizmet sunmaktadır. Bu sayede hizmet alan müşterilerinden her zaman olumlu geri dönüşler almaktadır. En kaliteli hizmeti en ekonomik biçimde sunan firmamız evini taşımak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Trabzon Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Trabzon şehirlerarası evden eve nakliyat işlemleriniz firmamız tarafından sorunsuz gerçekleştiriliyor. Firmamız özen yükümlülüğü altında şehirlerarası taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Firmamızın taşımacılık prensipleri şunlardır:

 1. Yasal yollardan taşımacılık yapmak için gerekli tüm belgeleri bünyesinde barındırır.
 2. Sigortalı sözleşme imzalayarak müşterilerinin tüm haklarını güvence altına alır.
 3. Kaliteli hizmeti en ekonomik biçimde sunar.

Firmamız şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası alanda taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu sayede geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Ayrıca birçok adrese taşıma sağladığı için çok geniş bir ulaşım ağına da sahiptir. Güven ilişkisine önem veren firmamız sigortalı taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. İşlemlerin yasallığı için bu çok önemlidir.

Trabzon Evden Eve Nakliyat Yapanlar

Trabzon evden eve nakliyat yapanlar arasında firmamız taşıma hizmeti talep edenlere en memnun kalacakları hizmeti sunuyor. Bu sayede her daim müşterilerinden olumlu dönüşler alıyor. Firmamız olarak şu hizmetleri müşterilerimize sunmaktayız:

 1. Ev taşımacılığı
 2. Ofis taşımacılığı
 3. Fuar alanı taşımacılığı
 4. Parça eşya taşımacılığı
 5. Depolama hizmeti

Geniş bir hizmet çeşitliliği bulunan firmamız her ihtiyaca cevap vermektedir. Sınır içi ve sınır ötesi taşımacılıkta ilk akla gelen isimlerden olmaktadır. Yasal dolaşım belgelerinin tümüne sahip firmamız SCR3 belgesini de bünyesinde bulundurmaktadır. Tüm işlemlerini legal çerçevede gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerinin hak kaybına uğramasını önlemektedir. Ayrıca her işlemi en hızlı ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir.

Trabzon Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık Firmaları

Trabzon evden eve nakliyat fiyatları firmamızın deneyimli ekspertiz çalışanları tarafından en hakkaniyetli şekilde hesaplanmaktadır. Hesaplama yapılırken birçok detay dikkate alınır. En başta mesafe bilgisi ve hizmet türü belirlenerek genel bir fiyat bilgisi müşteriye sunulur. Olumlu olması halinde ekspertiz uzmanları gözlem yaparlar. Öncelikle işlemin asansörlü mü yoksa standart ev taşıma mı olacağı belirlenir.

 Sonra taşıma yapılacak mesafe belirlenir. Bu mesafede taşıma sağlayacak aracın teknik özelliklerine bakılır. Ardından mesafe hesaplanır. Bu mesafeye göre harcanacak yakıt miktarı belirlenip hesaba katılır. Daha sonra eşyaların ambalajlama sürecinde harcanacak ambalaj miktarı maliyeti hesaplanır. Son olarak iç gücü maliyeti de hesaba katılarak net bir fiyat bilgisi sunulur.

Firmamız pirensipleri ile işine bağlıdır

Trabzon Eşya Depolama

Trabzon eşya depolama ile müşterilerimizin her türlü eşyasını özel depolarımızda saklama hizmeti vermekteyiz. Depolarımız son derece korunaklı olup her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Bu önlemler şunlardır:

 1. Depolarımız soğuk ve sıcağa karşı yalıtımlıdır.
 2. Pandemi hijyen koşullarına uygundur. Sık aralıklarla temizlenip dezenfekte edilir.
 3. Korunaklıdır. Her daim güvenle korunmaktadır.

Firmamız depolama hizmetlerinde, adresinize gelip eşyalarınızı teslim alır. Teslimden önce eşyalarınız ambalajlanır. Özel bir yerleşim planına tabi tutularak düzenlenir. Eşyaların ezilme, kırılma, kirlenme gibi çeşitli olumsuz etkilere karşı korunması sağlanır. Firmamız sigortalı depolamacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Depolama ücretleri müşterilerden aylık ödeme şeklinde talep edilir.

Trabzon Parça Eşya Taşıma

Taşımacılık Firmaları

Trabzon parça eşya taşıma hizmeti sınırlı sayıda eşyalar için uygundur. Parça eşya taşımacılığına konu alan eşya, standart ev taşımasına oranla daha azdır. Bu nedenle demonte-monte süreçleri parça eşya taşımada bulunmamaktadır. Böylece taşımacılık en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız deneyimli çalışanları eşyayı ambalajlayıp taşınmaya hazır hale getirir.

 Müşteriler ambalajlama aşamasını isterlerse kendileri üstlenir. Böylece daha ekonomik bir taşımacılık gerçekleştirilir. Çalışanlarımız her işlem öncesi çeşitli güvenlik önlemleri almaktadır. Firmamız prensiplerine bağlı bir işletmedir. Müşteri memnuniyeti için gereken tüm tedbirleri yerine getirmektedir. Taşıma hizmetlerimiz geniş bir dolaşım ağı üzerinde verilmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti arzuya göre şehir içi ve şehir dışı olmak üzere iki şekilde alınabilir.

Trabzon İstanbul Evden Eve Nakliyat

Trabzon İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri şehirler arası geniş dolaşım ağımız sayesinde verilmektedir. Firmamız şehirlerarası taşımacılık hizmetini bir sıraya göre özenle gerçekleştirir. İlk aşamada ekspertiz incelemesi yapılır. Bu aşamada taşıma hizmetinin fiyatı hesaplanır. Müşteriye sunulan bu ücret, hakkaniyetli bir hesaplama sonucu oluşturulur.

 Daha sonra eşyalar demonte edilerek her bir parçası ayrı ayrı ambalajlanır. Bu ambalajlama aşaması eşyaların hasar almadan taşınması için önemlidir. Eşyalar taşıma yapan araca taşınır. Şehirler arası taşınma gerçekleşir. Adrese teslim edilen eşyalar yeniden monte edilir. Firmamız her bir aşamada özenle hareket etmektedir. Bu sayede müşterilerinin memnun kalacakları hizmet almasını sağlamaktadır.

Trabzon Asansörlü Evden Eve Taşıma

Taşımacılık Firmaları

Trabzon asansörlü evden eve taşıma ile asansöre sahip olmayan evlerden taşıma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilir. Asansörlü taşımacılık birkaç aşamadan meydana gelmektedir. Bu aşamalar şunlardır:

 1. Dar merdivenli, asansörsüz ve yüksek katlardaki binalarda asansör kurulumu ile taşınma sağlanmaktadır.
 2. Asansör kurulumu için gerekli çevresel incelemeler yapılır.
 3. Asansör kurulması için binanın dış cepheleri incelenir.
 4. Uygun bulunan cepheden eşyalar araca taşınır.

Asansörlü taşımacılık işlemi sırasında gerekli tüm güvenlik tedbirleri alınır. Eşyaların zarar görmeden taşınması için bu çok önemlidir. Çalışanlarımız müşterilerinin mal güvenliğini sağlama bilinciyle hareket etmektedir. Asansörlü taşımacılık için görsel ve videolu içeriklere sitemiz aracılığıyla ulaşıp bilgi edinebilirsiniz.

Trabzon Temiz Ev Taşıma Firmaları

Trabzon temin ev taşıma firmaları arasında firmamız müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini önemsemekte, bu doğrultuda hizmet vermektedir. Firmamız şehir içi, şehirler arası ve yurtdışı olmak üzere birçok adrese ulaşım sağlar. Bu işlemleri en hızlı ve kaliteli biçimde gerçekleştirir.

 Ev taşıma, ofis taşıma, fuar alanı taşıma, parça eşya taşıma ve depolama gibi geniş alanda birçok hizmet verilmektedir. Müşterilerimiz diledikleri hizmeti en kaliteli ve ekonomik biçimde firmamızdan alabilir. Firmamız sınır ötesi ve sınır içi taşımacılığı legal kapsamda gerçekleştirmektedir. Her işlem öncesi sigortalı taşımacılık sözleşmesi firma ile müşteri arasında imzalanmaktadır. Bu sayede taşımacılık işlemlerinin tümü yasal düzlemde seyretmektedir.

Trabzon Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Trabzon evden eve nakliyat hizmetleri sırasında demonte aşaması oldukça önemlidir. Bu aşamada hasar alabilecek eşyaların, zarar görmeden taşınması için çeşitli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Parçalarına ayrılabilen eşyalar dikkatle demonte edilir. Her parça özel ambalajlar yardımıyla sarılıp paketlenir.

 Koltuk başları özenle çıkarılıp yırtılmalara karşı çift korumalı naylonlarla sarılır. Mobilyaların köşeleri köşe korumalıklarla kaplanır. Televizyon ve bilgisayar gibi hassas ekranlı eşyalar streç atılıp kartonlanır. Ambalaj battaniyeleri sayesinde araca taşınır. Yatak odası eşyalarından baza, karyola, giysi dolapları demonte edilip ambalajlanır. Mutfak malzemeleri de ayrı ayrı paketlenir. Bu sayede eşyalar hasar alınmadan taşınır. Firmamız müşterilerinin mal varlığını özenle korumaktadır.

Trabzon Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Trabzon uluslararası evden eve nakliyat hizmeti kapsamında birçok yurtdışı ülkesine taşımacılık hizmeti verilmektedir. Firmamız yasal yoldan taşıma yapabilmeyi sağlayan tüm dolaşım belgelerine sahiptir. Ayrıca SCR3 belgesini bünyesinde bulundurarak, taşımayı legal çerçevede yürütmektedir. Firmamız yasallık ilkesini benimsemektedir.

 Bu nedenle tüm işlemlerini özellikle gümrük işlemlerini çok hızlı şekilde sonlandırmaktadır. En ekonomik, kaliteli ve hızlı taşımacılık işlemi firmamız tarafından sunulmaktadır. Geniş alanda hizmet sunan firmamız, standart ev taşımacılığı yanında depolama ve parça eşya taşıma işlemlerinizi de gerçekleştirmektedir. Her işini özenle yapan firmamız, sigortalı taşımacılık anlayışını benimsemektedir. Böylece müşterilerinin haklarını hukuki yollarla güvence altına almaktadır.

Trabzon Eşya Depolama

Trabzon eşya depolama hizmeti firmamız tarafından birçok adreste verilmektedir. Çok sayıda depoya sahip olmakla birlikte bu depolarda güvenlik önlemleri had safhadadır. Firmamız eşyalarınızın korunmasını önemsemektedir. Bu nedenle son derece yalıtımlı depolara sahiptir. Birçok adresin farklı noktalarında çok sayıda depomuz bulunmaktadır.

Müşterilerimiz arzu ettikleri noktalarda depolama hizmeti alabilmektedir. Depolarımız temiz ve hijyeniktir. Pandemi hijyen koşullarına  uygun dezenfekte edilmektedir. Eşyalarınız özenle ambalajlanarak bu depolarda saklanır. Dış etkenlere karşı korunaklıdır. Bu sayede eşyalarınızı güvenle emanet etmeniz sağlanır. Firmamız depolama hizmetlerinden doğan ücretleri aylık talep etmektedir. Ayrıca firmamız her işlemde olduğu gibi sigortalı depolamacılık anlayışına sahiptir.

Trabzon Ev Taşıma

Trabzon ev taşıma işlemleriniz firmamız tarafından en kaliteli ve ekonomik şekilde sunulmaktadır. Firmamız uzman ekspertiz ekipleri sayesinde doğru bir fiyat araştırması yapmaktadır. Fiyatlandırmada iş gücü maliyetleri, ambalaj miktarı ve mesafe bilgisi gibi birçok faktöre dikkat edilir. Uzman kadromuz uzun yıllardır süregelen tecrübesi sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Firmamız bu özelliğiyle taşımacılıkla akla gelen ilk isimlerdendir.

 Güvenilirlik bizler için önemlidir. Sigortalı çalışma prensibiyle bunu sağlamaktayız. Halihazırda sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizle de bunu göstermekteyiz. İletişim için telefon numaramızı kullanmanızı talep ediyoruz. En kısa süre içerisinde gerekli taşımacılık faaliyetleri hayata geçirilecektir.

 

DİĞER ŞEHİRLER