EN UYGUN NAKLİYAT FİYATLARI

01

TEKLİF FORMU DOLDURUN

Fiyat Teklif formunu doldurun. En kısa süre içerisinde birçok firmadan fiyat teklifleri gelsin. Teklif süreci boyunca sizlere destek vermekteyiz...

02

FİRMA SEÇİN

Nakliyat firmalarının müşteri yorumlarını ve müşteri deneyimlerini inceleyerek belirlediğiniz firmadan özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz...

03

GÜVENLE TAŞININ

İstenakliyat.com üzerinden iletişime geçtiğiniz firma taşıma işleminizi gerçekleştirsin, siz memnuniyetinizi firma sayfasında yorum yazarak belirtin...

ÖNE ÇIKAN FİRMALAR

En çok teklif alan ve en uygun taşıma fiyatı veren firmalar.

Sivas Evden Eve Nakliyat

SİVAS EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık Firmaları

Sivas evden eve nakliyat firması olarak bizler yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Kaliteli, hesaplı ve güvenilir hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Deneyimli kadromuz sayesinde baştan sona kadar her bir aşama özenle yürütülmektedir. Tecrübeli ekspertiz ekiplerimiz sayesinde envanter listesi çıkarılmakta ve eşyaların durumu her an takip edilmektedir. Ambalajlama işlemine de çok önem verilmektedir. Eşyalarınızın hasar almaması için tüm tedbirler alınmaktadır. Bu tedbirlerden en önemlisi de sigortalı sözleşme düzenlenmesidir. Firmamız sigortalı taşımacılık anlayışıyla hizmet vermektedir. Bu sayede taşımacılık sırasında meydana gelebilecek her türlü zarardan doğan sorumluluğu üstlenmektedir. Firmamız müşterilerinin haklarına önem vermekte ve müşteri memnuniyetini sürdürmek için sorumluluk bilincine sahip, deneyimli kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Sivas Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Sivas şehirlerarası evden eve nakliyat ile firmamız en kaliteli hizmeti müşterilerine sunuyor. Firmamız şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası taşıma hizmetlerinizi en güvenilir yollardan gerçekleştiriyor. Şehirlerarası taşımacılıkta yalnızca standart ev taşıma hizmeti vermemektedir. Bunun yanında ofis taşıma, fuar alanı taşıma, eşya depolama, parça eşya taşıma gibi birçok alanda da hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Firmamız yasal dolaşım yapabilmek için gerekli tüm belgeleri bünyesinde bulundurmaktadır. Bu belgelerden en önemlisi de SCR3 belgesidir. Bu belge sayesinde firmamız çalışanları yasal yollardan taşımacılık yapabilmektedir. Aynı zamanda birçok yurtdışı bölgesine taşıma hizmeti verilmektedir. Firmamız sınır içi ve sınır ötesinde geniş bir dolaşım ağına sahiptir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra, firmamız sigortalı taşımacılık anlayışına sahiptir.

Sivas Evden Eve Nakliyat Yapanlar

Sivas evden eve nakliyat yapanlar arasında firmamız öncü olarak faaliyet vermektedir. Müşterilerimiz her zaman firmamız çalışanlarının yoğun çalışmaları sonucu memnun kalacakları hizmetler almaktadır.  Firma olarak şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden bazıları şöyle sıralanabilir:

 • Ev taşımacılığı
 • Ofis taşımacılığı
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Fuar alanı taşımacılığı
 • Eşya depolama

Aynı zamanda firmamız birçok yurtdışı ülkesine gönderim yapmaktadır. SCR3 belgesi ile yasal taşımacılığı yasal çerçevede gerçekleştirmektedir. Bu sayede gümrük işlemleri çok kısa bir zaman aralığında sona ermektedir. Firmamız dolaşım için gerekli tüm belgelere sahiptir. Yasal prosedürlere çok önem veren firmamız, tüm işlemlerinde sigortalı sözleşme imzalamaktadır.

Sivas Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşımacılık Firmaları Rehberi

Sivas evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken ekspertiz ekiplerimizin yoğun çalışmaları devreye girmektedir. İşlem öncesinde genel bir fiyat teklifi verilse de net fiyatlandırma için ekspertiz incelemesi gerekmektedir. Fiyatlandırma yapılırken öncelikle taşıma yapılacak mesafe şehir içi mi yoksa şehir dışı olup olmadığına göre hesaplanır. Daha sonra nakliye için tercih edilecek aracın teknik özellikleri dikkate alınır. Daha sonra aracın yakıt tüketimine bakılır. Taşımaya hazırlık aşamasında eşyaların paketlenmesinde kullanılacak ambalaj miktarı belirlenir. Asansörlü mü yoksa standart ev taşımacılığı mı yapılacağına bakılır. Taşıma ve teslimat esnasında harcanacak iş gücü miktarı hesaplanır. Tüm nu özellikler ayrı ayrı incelenerek net bir fiyat akışı müşteriye sağlanır.

Sivas Eşya Depolama

Sivas eşya depolama ile eşyalarınız son derece güvenlikli depolarımızda saklanmaktadır. Firmamız eşya depolama hizmetini sizlere sunmaktadır. Eşya depolamada farklı birçok adreste, farklı noktalarda birçok depolama alanı kullanımdadır. Müşterilerimiz istedikleri yerdeki depolama alanını tercih edebilir. Depolarımız son derece temizdir. Tüm olumsuz etkenlere karşı dış ve iç yalıtımı mevcuttur. Eşyalarınızın dizilimi ve yerleşimi depolarımıza eşyanın cinsine göre özel olarak yapılmaktadır. Eşyalar taşınmadan önce ilk olarak standart taşımacılık prosedüründe olduğu gibi ambalajlama işlemlerinden geçer. Bu ambalajlama sürecinde her eşyanın özelliğine göre özel ambalaj malzemeleri kullanılarak paketleme yapılır. Depo hizmetlerimiz sigortalı depolamacılık anlayışı doğrultusundadır. Depolama hizmetlerinde ödemelerin aylık olarak ödenmesi gerekmektedir.

Sivas Parça Eşya Taşıma

Sivas parça eşya taşıma ile firmamız toplu eşyalarınız yanında parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Parça eşya taşımacılığında az sayıda eşya taşınmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi çok daha hızlı ve ekonomiktir. Nakliye öncesi eşyanın ambalajlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz dilerlerse ambalajlama sürecini kendileri üstlenebilir. Bu sayede daha ekonomik hale getirebilirler. Monte ve demonte süreci, eşyaların parçalarına ayrılıp daha kolay taşınması için önemlidir. Parça eşya taşımacılığında demonte ve monte süreçleri yoktur. Bu sayede süreç çok daha hızlı işler. Tüm taşımacılık işlemlerimizde sigortalı sözleşme imzalanmasına firmamız çok önem vermektedir. Müşterilerimizin mal güvenliği bu sayede sağlanmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır. Parça eşya taşımacılığı şehir içi ve şehirlerarası olarak gerçekleştirilmektedir.

Sivas İstanbul Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık Firmaları

Sivas İstanbul evden eve nakliyat süreci birçok farklı aşamadan geçmektedir. Öncelikle ekspertiz incelemesi ile net bir fiyat bilgisi müşteriye sunulmaktadır. Ardından envanter listesi çıkarılarak eşyaların bilgisi tutulur. Gerekli ambalajlar tedarik edilir. Daha sonra eşyaların demonte işlemi gerçekleşir. Demonte işlemi eşyaların zarar görmeden ve toplu bir şekilde taşınabilmesi için çok önemlidir. Demonte edilmiş parçaların her biri özel şekilde ambalajlanarak paketlenir. Ardından nakliye aracına yüklenir. Bu araç taşıma için aracı olan araçtır. Bu araç sayesinde şehirler arası taşıma yapılacak ana araca gönderim sağlanır. Eşyalar özenle taşınır. Adrese teslim edilen eşyalar yeniden monte edilir. Firmamız sigortalı taşımacılık anlayışına sahiptir. Bu yolla müşterilerinin tüm yasal haklarını hukuki çerçevede korumaktadır.

Sivas Asansörlü Evden Eve Taşıma

Sivas asansörlü evden eve taşıma ile asansörü olmayan binalarda taşımacılık yapılabilmesi için kolaylık sağlanmıştır. Dar merdivenlerden dolayı eşyanın taşınamaması büyük bir problemdir. Dairenin, binanın yüksek katında olması da problem çıkarmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlarda firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Asansörlü taşımacılıkta öncelikle çeşitli çevresel incelemeler yapılır. Asansör kurulumu için binanın tüm dış cepheleri incelenir. Tercih edilen cepheye asansör kurulur. Uygun bulunan açıklıktan eşyalar büyük bir dikkat ve özenle taşınır. Taşınan eşyalar araca yüklenir. Asansörlü taşımacılık işlemi sigortalı taşımacılık kapsamındadır. Bu sayede doğabilecek her türlü zarara karşı firmamız müşterilerin lehine önlem almaktadır. Asansörlü taşımacılıkla ilgili videolu ve görsel bilgilendirme içeriklerine site içerisinde takip edip ulaşabilirsiniz.

Sivas Temiz Ev Taşıma Firmaları

Sivas temiz ev taşıma firmaları arasında en öncü firmalardan olma özelliğine sahibiz. Firmamız uluslararası, şehir içi ve şehirler arası hizmet vermektedir. Bu hizmetler ofis taşıma, parça eşya taşıma, fuar alanı taşıma, standart ev taşıma ve eşya depolama şeklinde çok çeşitlidir. Firmamız yurt dışında birçok ülkeye gönderim yapmaktadır. Tüm dolaşım belgelerine firma olarak, yasal yollardan nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca firmamız legal taşımacılık için gerekli SCR3 belgesi ile yasal yollardan taşıma yapabilmektedir. Firmamız tüm bu şeffaflık sayesinde gümrük işlemlerini çok kısa sürede halletmektedir. Firmamız her türlü işleminde sigortalı taşımacılık anlayışına sahiptir. Her işlem öncesi karşılıklı sigortalı sözleşme imzalanır. Bu sayede olası hak kayıplarının önüne geçilir.

Sivas Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sivas evden eve nakliyat hizmetleri ile firmamız eşyalarınızı büyük bir sorumluluk bilinciyle taşımaktadır. Her eşyanız özel olarak demonte sürecinden geçer. Koltuklarınız ayrılabiliyorsa parçalarına ayrılarak her bir parçası çift korumalı naylonlara sarılır. Televizyon ünitesi ve diğer elektronik aletleriniz çift korumalı balonlu naylonlar yardımıyla ambalajlanır. Televizyon ve ekranlarınız streçle sarılarak karton kutulara konulur. Ambalaj battaniyesi ile taşınarak doğabilecek zararlara karşı korunur. Buzdolabı ve diğer mutfak eşyalarınız teker teker paketlenir. Yemek masası, konsol, sandalye gibi köşeleri zarar görebilecek eşyalarınız köşe korumalıkla kaplanır. Yatak odası takımlarınız, demonte edilerek her bir parçası özenle paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir.

Sivas Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Sivas uluslararası evden eve nakliyat ile firmamız uluslararası çapta taşıma hizmeti veriyor. Yurtdışına göndermek istediğiniz eşyalarınızı güven vererek emanet alıyor ve dilediğiniz adrese ulaştırıyor. Deneyimli kadrosu sayesinde tüm taşımacılık işlemleriniz sorumluluk bilinci içerisinde gerçekleştiriliyor. Firmamız yurt içi ve yurtdışında geniş bir dolaşım ağına sahiptir. Yurtdışı gönderimlerinizi titizlik içerisinde gerçekleştirmektedir. Yasal yollardan taşımacılık yapabilme belgesi olan SCR3 belgesini bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca dolaşım için gereken tüm belgelere sahip olan firmamız taşımacılığı yasal çerçeveye oturtmuştur. Bu şeffaflık sayesinde gümrük işlemleri büyük bir hızda halledilmektedir. Firmamız her hizmetinde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Sivas Eşya Depolama

Taşımacılık Firmaları

Sivas eşya depolama ile arzu ettiğiniz eşyalarınız güvenlikli depolarımızda depo edilmektedir. Depolarımız şu özelliklere sahip olarak hizmetinize sunulmaktadır:

 • Özel koşullara sahip depolarımız son derece yalıtımlıdır.
 • Pandemi hijyen koşullarına uygun olarak düzenli aralıklarla dezenfekte edilmektedir.
 • Korunaklı depolarımız sayesinde eşyalarınız güvenle saklanmaktadır.
 • Eşyaların dizilimi özel olarak yapılıp, belirli bir plan dahilinde özel olarak yerleşim yapılmaktadır.
 • Eşyalar taşıma öncesinde standart taşımacılıkta olduğu gibi özel olarak ambalajlanıp paketlenme sürecinden geçmektedir.
 • Birçok farklı adreste bulunan depolarımız müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Çeşitli adreste çeşitli depolama alanlarımız mevcuttur.

Firmamız olarak müşterilerimizin mal güvenliğini önemsemekteyiz. Bu nedenle sigortalı taşımacılık kapsamında hizmet vermekteyiz.

Sivas Ev Taşıma

Sivas ev taşıma ile firmamız deneyimi, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini bir araya getiriyor. Deneyimli ekiplerimiz sayesinde eşyalarınızın taşınması en güvenli şekilde gerçekleşiyor. Ekspertiz incelemesi aşamasında çalışanlarımız gereken maliyet hesaplamalarını gerçekleştiriyor. Firmamız sigortalı taşımacılık çerçevesinde hizmet vermekte olup ekspertiz inceleme aşamasında sigorta maliyetleri hesaplanmaktadır. Envanter listesi çıkarılarak eşyaların izlenmesi sağlanır. Firmamız tecrübeli kadrosu ve gereken özeni göstermesi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır

DİĞER ŞEHİRLER